Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  CIEŚLA SZALUNKOWY - Niemcy

December 7, 2022 07:44 - Dam pracę - Częstochowa
Szczegóły ogłoszenia
Firma zajmująca się budownictwem kubaturowym i przemysłowym zatrudni pracowników do Niemiec i Szwecji. Nie wymagają znajomości języka obcego. Zapewniają stałe zatrudnienie.
Obecnie zatrudnią na stanowisku:

CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejsca pracy: Niemcy - Hanower
Inwestycje: Obiekty użyteczności publicznej/mieszkaniowe
Stawka: 11,00 – 12,00 euro na rękę/h

Zadania:
• Montaż/demontaż szalunków systemowych PERI/DOKA oraz tradycyjnych

Nasze wymagania:
• Praktyka zawodowa na stanowisku Cieśli
• Mile widziana umiejętność czytania rysunku

Firma gwarantuje:
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość pobrania zaliczki
• Wynagrodzenie do uzgodnienia z Kierownikiem podczas rozmowy telefonicznej
• Bezpośrednie zatrudnienie w firmie z pełnym ubezpieczeniem
• Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie z pełnym zapleczem
• Przejazdy na miejscu oraz pomiędzy krajami
• Narzędzia oraz odzież ochronną
• Niemiecka kasa urlopowa – ULAK, Kindergeld
• Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności urzędowych poza granicami kraju
• Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego – praca w polskich brygadach
• Wysokie dodatki za znajomość niemieckiego lub angielskiego i doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).
Jeżeli nie odbieram – napisz SMS o treści “NIEMCY” – Oddzwonię!

KRAZ 13 471
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu